درب آهنی حیاط

درب آهنی حیاط

درب آهنی حیاط

Blog Article

علاوه‌ بر این به دلیل زمخت و سنگین نبودن بیش از حد درب، موجب راحتی کارکرد ریل می‌شود.

گروه درب گستر با خلاقیت نوین و پیاده کردن ترجمانی دقیق از نیازهای مشتریان و استفاده از متریال استاندارد، بهترین و ایمن ترین درب های ساختمان را به شما ارائه می دهد و هر روز به مشتریان ثابتش می افزاید.

استفاده از رنگهای خنثی مانند مشکی، طوسی، دودی و قهوه‌ای با هر طرحی هماهنگ می‌ شوند. برای درب حیاط فلزی میتوانید از رنگ‌ هایی مثل نارنجی، لیمویی، سبز و… به کار ببرید.

در طراحی و ساخت انواع ساختمان ها به ویژه ساختمان های مسکونی عموما دو نوع درب درب نفر رو و ماشین رو تعبیه شده است که هر کدام ویژگی ها و مشخصات منحصر به فردی دارند. درب های ماشین رو، درب هایی می باشند که برای ورود و یا خروج ماشین ها به داخل ساختمان استفاده می شود، اما درب های نفر رو برای ورود و خروج افراد به داخل ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. امکان سفارشی سازی هر کدام از درب ها وجود دارد.

برای ساختمان های کلاسیک مناسب هستند. با این حال درب ساده لیزری برای ساختمان های مدرن نیز انتخاب مناسبی است.

باغی نو طیف متنوعی از انواع درب لیزری و نرده فرفورژه ساده، حفاظ فلزی و غیره را با کیفیتی عالی برای شما بزرگواران طراحی و تولید می‌کند.

خدماتسرمایشی و گرمایشیمگلوازم دیجیتالزیبایی و سلامتتیونینگخدمات آهنگری و جوشکاریویژهخدمات صندلی و مبلسیستم صوتی

یک درب حیاط ساده و زیبا، نه فقط امکان ورود و خروج را فراهم می‌ نماید، بلکه به فضای باز خانه شما هویت و شخصیتی منحصر به فرد می‌ بخشد.

همچنین، نوع طراحی نیز یکی از عوامل تاثیرگذار در قیمت درب حیاط است.

جزئیات کوچک مانند دستگیره، قفل و تزئینات سطح درب می‌توانند به طراحی درب حیاط زیبا و متفاوتی بپردازند.

درب فلزی حیاط خود در مدل‌ها و اقسام مختلفی عرضه می‌شود که مشتریان می‌توانند بسته به نیاز یا سلیقه خود یکی از آنها را انتخاب کنند. در زیر به برخی از این مدل‌ها اشاره می‌کنیم:

اغلب افرادی که می‌خواهند نوع لیزری درب حیاط ساده و ارزان را خریداری کنند، فقط به زیبایی نمای درب توجه می‌کنند. با اینکه درب لیزری حیاط در جنس‌های گوناگونی مانند درب چوبی و آهنی ساخته می‌شود، اما این امکان را به کاربران می‌دهد تا بتوانند هم زیبایی و هم تنوع مکان خود را حفظ کنند.

لازم به ذکر است که درب لیزری تهران با توجه به قدرتی که لیزر دارد، منجر به ایجاد برش بر روی سطوح مختلف می‌شود.

درب مورد نظر می‌بایست از استاندارد بالایی برخوردار باشد. سعی کنید حتماً درب more info لیزری را به شکل سفارشی خریداری کنید؛ چون در صورتی‌ که با چند میلی‌متر فاصله جای‌گذاری شود، امنیت لازم را نخواهد داشت.

Report this page